На Дніпропетровщині партнери професійної освіти зміцнюють методичну службу

 

Модернізація функцій та змісту діяльності закладів професійної (професійно-технічної) освіти (далі — ЗП(ПТ)О) зумовлює зміну функцій та можливостей методичної служби.

Задача осучаснення методичної служби професійної освіти полягає в зближенні закладів освіти з підприємствами, запроваджені в навчальному процесі сучасних технологій виробництва, створення умов для оперативного реагування педагога на вимогу роботодавця.

Безумовно цьому сприяє безпосередні контакти педагога з методистом методцентру. Виходячи з цього, роботодавці активно зацікавлені в якості випускника.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» через Благодійний фонд профінансував відкриття на базі Криворізького кабінету навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області (далі - НМЦ ПТО) сучасного медіаосвітнього центру, оснащеного необхідним обладнанням: ноутбуком, мультимедійним проектором, дошкою-екраном, комплексом кріплень та унікальним портативним пристроєм українського виробництва CamTouch.

Такий ресурс дасть можливість перетворювати будь-який проектор чи монітор на інтерактивну дошку, якою можна керувати за допомогою спеціальних стилусів.

Завдяки такому обладнанню в медіаосвітньому центрі проводитимуться інформаційні семінари, круглі столи, вебінари, інтернет-конференції. Їхніми учасниками стануть не лише педагоги, але й роботодавці, методисти, представники науки, місцевої влади, громадськості. У центрі можна буде в онлайн-режимі вивчати сучасні виробничі технології, знайомитися з новітніми інструментами, обладнанням і механізмами, які використовуються на підприємствах України та за кордоном.

Урочисте відкриття медіаосвітнього центру відбулося 19.02.2020 за участю представників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», НПЦ ПТО, ЗП(ПТ)О, міської влади, центру зайнятості, громадських організацій, засобів масової інформації.

В рамках заходу проведено круглий стіл «Партнерство заради успіху», під час якого відбулася презентація медіаосвітнього центру.

Завершальним етапом було підписання угоди про співпрацю ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та НМЦ ПТО, яка сприятиме підготовці кваліфікованих фахівці для сучасного виробництва.

 

 

В.М.ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО у

Дніпропетровській області