Картинки по запросу "малюнок:вчителі на засіданні"ЗАСІДАННЯ  ОБЛАСНОЇ  СЕКЦІЇ  ФІЛОЛОГІВ

 

Відбулося засідання обласної секції викладачів української мови і літератури за темою «Сучасний урок. Удосконалення змісту та структури уроків української мови і літератури».

Упродовж секції розглянуто питання:

§  Сучасний урок. Удосконалення змісту уроків української мови і літератури.

§  Проблеми сучасного уроку.

§  Відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2020 році в закладах професійної (професійно-технічної) освіти. 

У рамках секції працювала «Творча майстерня» викладача професійно-технічного училища №2 Чехлової Т.С. за темою «Формування компетентностей на уроці української літератури шляхом використання інтерактивних технологій». Учасникам секції вона запропонувала  відкритий урок з української літератури  «Історико-культурна ситуація кінця XX – початку XXI  століття. Оксана Забужко – представниця нового літературного покоління. Поезія «Рядок з автобіографії» з використанням арт-педагогіки, кольорознавства та  елементів біоадекватної  технології ноосферної освіти.

Напередодні 206-річниці від дня народження  Т.Г.Шевченка досвідом щодо організації та проведення Шевченківського тижня в ЗП(ПТ)О поділилася викладач Дніпровського центру професійно-технічного освіти туристичного центру Біднова Н.І.

Такі засідання  є дуже важливими для філологів ЗП(ПТ)О. Вони сприяють не тільки підвищенню рівня професійної майстерності, а й надають можливість поділитися власними напрацюваннями.

 В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області