Яскравий приклад ствердження авторитету навчального закладу професійної освіти демонстрацією нових форм діяльності

Пріоритет проголошений Міністерством освіти і науки України зі ствердження значимості та авторитету професійної освіти та людей, що отримали робітничу професію перебуває в стадії активної реалізації багатьма закладами професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровщини.

Не ординарно проведено презентацію  нових видів та підходів з формування кадрів для сучасних підприємств Дніпровським  центром професійно-технічної освіти на заході під назвою «Ярмарок професій».

Учасниками були керівники Федерації  об’єднаних роботодавців Дніпропетровщини, торгово-промислової палати, органів місцевого самоврядування, вчених, керівників та представників провідних підприємств – Південного машинобудівного заводу ім.О.Макарова, Інтерпайт, Укрпошти, керівники та організатори проектів Міжнародного рівня, що реалізується в закладі.

Заголовним елементом заходу була презентація можливостей проекту «Ідентифікація, мотивація, часткова підготовка і професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб у Східній Україні».

Проект реалізує Освітній центр баварської економіки (bbw) gCmbH в рамках проекту «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб», що впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яка діє   за дорученням Уряду Німеччини.

Розкриття змісту та можливостей проведено в присутності осіб, що завершили навчання в рамках проекту та потенціальних слухачів цього напрямку освіти.

Схвальну  оцінку отримав колектив закладу від торгово-промислової палати регіону, членом якої є Дніпровський центр професійно-технічної  освіти.

Кожен представник провідних компаній з якими співпрацює навчальний заклад, представляючи свої інтереси співпраці з закладом давали оцінку результатів спільної роботи як з організаційного напрямку так і змісту навчання професій машинобудування, пошти та зв’язку.

«Фішкою» закладу є активна робота з навчання дорослого населення за багатьма напрямками.

Задачею закладу є поширення функції з виконання «Стратегії державної політики з питань здорового та активного довголіття  населення на період до 2022 року», схваленої  розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 січня 2018 р. № 10-р.

В.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області