Профтехосвітяни Дніпропетровщини набувають досвіду по впровадженню нових технологій перукарської справи

 

Згідно з планом роботи НМЦ ПТО у Дніпропетровській області з метою ознайомлення педагогічних працівників ЗП(ПТ)О з сучасними виробничими технологіями на базі Дніпровського центру професійно – технічної освіти туристичного сервісу  відбулося засідання обласної секції педагогів з професій перукарського напрямку.

Учасники заходу ознайомились з можливостями та творчими досягненнями ДЦПТОТС у підготовці висококваліфікованих робітників. На семінарі були обговорені та відмічені позитивні і проблемні моменти впровадження стандартів з професії «Перукар» на модульно-компетентнісній основі.

В рамках секції, учасники майстер-класу отримали рекомендації та набули практичного досвіду з технології проведення «Fire cut» (СПА – процедури з реконструкції волосся) та цифрового аналізу стану волосся.

Також, в рамках секції відбулось засідання творчої групи по підготовці здобувачів освіти та майстів виробничого навчання до обласних конкурсів фахової майстерності з професії «Перукар».

Дякуючи організаторам заходу учасники семінару мали нагоду професійного спілкування, отримали  нові знання та набули практичного досвіду по впровадженню нових виробничих технологій.

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області