Методична служба Дніпропетровщини продовжує тренінги для радників та лідерів учнівського самоврядування

 

В рамках польсько-української програми RITA – «Region in Transition» («Зміни в регіоні») методистами навчально-методичного центру профтехосвіти у Дніпропетровській проведено тренінгову програму в ПТУ-74 (Васильківський р-н, с.Шевякіно) з метою активізації учнівського самовряду­вання та зміцнення впливу здобувачів освіти на важливі рішення, які стосуються їх життя під час навчання в ЗП(ПТ)О та подальшої реалізації своєї громадянської позиції.

Під час тренінгу  учні ознайомились із засадами демократичного суспільства, принципами самоврядування, важливістю лідерських якостей. Взяли участь у симулятивних виборах з елементами передвиборчої компанії.  Спробували себе у ролях кандидата в лідери  (президента), виборців, членів виборчої комісії, наглядачів. Під час процесу голосування спроектовано декілька ситуацій з порушення виборчого процесу.

На завершальному етапі акцентовано увагу молоді на те, що організаційний розвиток учнівського самоврядування повинен рухатись від стратегії до виконання, розбудовуючи демократичний та активний освітній заклад з громадянської позиції.

Навчально-методичний центр профтехосвіти у Дніпропетровській області повідомляє, що за запитом закладів професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровщини тренінги для активних представників учнівського самоврядування та їх радників  продовжуються.

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області