Методична служба Дніпропетровщини продовжує проводити тренінги для педагогічних колективів з профорієнтації

 

Методичною службою у Дніпропетровській області відповідно до запитів  закладів професійної (професійно-технічної) освіти проводиться навчання за програмою тренінг-курсу по набуттю компетенцій «Сучасні форми і методи профорієнтаційної роботи».

До участі у проведенні тренінгу долучились представники ГО «Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» платформи «Dnipro Career Hub», відділення трудових ресурсів Дніпропетровського Регіонального Управління ПриватБанк.

Динамічно та продуктивно відпрацювали з педколективами ПТУ-74 (Васильківський р-н, с.Шевякіно) та Дніпровським центром професійної освіти. Розібрали підходи до вибору форм і методів профорієнтаційних заходів в залежності від вікових особливостей, а також визначили основні челенджи завоювання уваги X, Y, Z та Альфа покоління в профорієнтаційній роботі.

Учасникам тренінгу продемонстровано можливості сайту НМЦ ПТО щодо надання професійного інструментарію для проведення різноманітних профорієнтаційних заходів як для загалу так і для індивідуального консультування населення різної вікової категорії.

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області