Крути. Бій за майбутнє

           На  знак  вшанування  пам'яті  загиблих  Героїв  Крут  у закладах професійної (професійно - технічної) освіти відбулися  лінійки - реквієм   «Битва  під  Крутами - героїчна  сторінка  українського  народу» ,   перегляд історично- просвітницького фільму  "Крути.  Молода  кров", уроки пам’яті, години спілкування «Тернистий шлях до  України», бесіди щодо відзначення  річниці в Україні Дня пам’яті Героїв Крут, проводилися героїко-патріотичні читання, історичні екскурси, інтернет-подорожі, відео-мандрівки, години інформації «Крути! Крути! Мужність і посвята…Вірність, що міцніша понад смерть», відеомандрівки «Нев’янучий вінок пам’яті героїв Крут», панельні дискусії «Героїчні українці: від минулого до сьогодення, години-скорботи  «В понурій темряві віків світити завжди будуть Крути»  тощо.

        Протягом тижня були організовані книжкові виставки в бібліотеках ЗП(ПТ)О: «Історія України 1918 року», "Герої України», виставка – пам'ять «Герої не вмирають» , виставка-реквієм «Залізним кроком у віки Герої Крут ідуть.  Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі, героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, святого обов’язку  боронити свою державу.

           Проведені виховні заходи – надійна основа для формування у здобувачів освіти патріотизму і активної громадянської позиції.