Профтехосвітяни Дніпропетровщини пізнають нові технології зварювального виробництва на базі навчально-практичного центру

 

Пріоритетом діяльності навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області є осучаснення освітнього процесу через створення єдиного інформаційного простору, навчання педагогів сучасним виробничим технологіям. В рамках цієї роботи на базі НПЦ зварювального виробництва Кам’янського вищого професійного  училища методичною службою спільно з фірмою  «Саммит» проведено майстер-клас з впровадження інноваційних виробничих технологій для педагогічних працівників, що здійснюють навчання професій зварювального виробництва.

Учасники майстер-класу отримали рекомендації та практичні поради з порядку впровадження в освітній процес факультативу «Автоматичні системи керування зварювальними процесами та робототехнічні комплекси» та презентовано навчально-програмний комплекс  «Забезпечення навчання зварників».

Пердставниками фірми-виробника проведено майстер-класи з використанням обладнання ТОВ «Саммит»: «Новітне програмне забезпечення для керування зварювальним процесом; «Wise» - рішення для підвищення ефективності та продуктивності зварювання».

Учасники семінару мали можливість відпрацювати виробничі прийоми на сучасному зварювальному обладнанні, ознайомитися з новими вимогами щодо стандартів заварювального виробництва та стандартів якості зварювання.

          Педагогом було урочисто вручено членські квитки Товариства зварників України, кожен з педагогів отримав сертифікат, наочні матеріали фірми  «Саммит».

 

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

                                                                                 у Дніпропетровській області