Відкрито Центр професійної кар’єри «ЕРА»  на базі Кам’янського професійного ліцею

 

На виконання сучасних нормативних актів в сфері освіти, з метою популяризації робітничих професій, сприяння у побудові професійного шляху для населення різної вікової категорії 23 січня  2020 року на базі Кам’янського професійного ліцею відбулось відкриття  Центру професійної кар’єри «ЕРА».

Колектив ліцею на чолі з керівником Школяром В.П. організували сучасний простір Центру кар'єри, наповнили інформаційно-просвітницьким та методичним інструментарієм із використанням медіа-середовища, облаштували тренінгову зону, підготували профорієнтаційні кейси для роботи з зацікавленими особами та провели профорієнтаційний тренінг для учнів шкіл міста по визначенню професійного шляху.

В рамках заходу за сприянням навчально-методичного центру профтехосвіти у Дніпропетровській області, Кам’янської міської ради та департаменту з гуманітарних питань м.Кам’янське відбувся  круглий стіл у формі панельної дискусії за темою «Методично-організаційні засади створення Центру професійної кар’єри на базі ЗП(ПТ)О області - пріоритетна взаємодія системи П(ПТ)О із соціальними партнерами у реалізації успішної кар’єри молоді регіону».

До дискусії долучились представники Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України, Кам’янського міського центру зайнятості, ПАТ «Дніпровський меткомбінат», ПАТ «Дніпровський завод мінеральних добрив», профспілкової організації ПАТ «ДЗМД», ГО «Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» платформи «Dnipro Career Hub»  та закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Учасники заходу висловили впевненість, що за таких вдало вибудуваних комунікацій, центр буде помічником для всіх бажаючих у побудові успішної кар'єри та надійним партнером роботодавців у формуванні якісного кадрового потенціалу.

Матеріали щодо методично-організаційного супроводу створення Центру кар’єри на базі ЗП(ПТ)О розміщено на сайті НМЦ ПТО у Дніпропетровській області (http://nmc-pto.dp.ua/) в розділі «Електронна бібліотека методичних напрацювань» - «Навчально-виховна робота» - «Профорієнтація».

Професійна (професійно-технічна) освіта Дніпропетровщини продовжує впроваджувати відкриття Центрів професійної кар’єри на базі ЗП(ПТ)О області.

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області