Профтехосвіта Дніпропетровщини впроваджує інноваційні виробничі технології електротехнічної галузі

 

З метою впровадження інноваційних виробничих технологій електротехнічної галузі в освітній процес на базі навчально-практичного центру (далі НПЦ) Кам’янського вищого професійного училища проведено семінар педпрацівників, які навчають професій електротехнічного напрямку.

Учасники семінару  ознайомилися з пріоритетними напрямками діяльності методичної служби, підходами в розробці методичної документації за компетентностями згідно з СП(ПТ)О за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», вимогами щодо виконання електромонтажних робіт (з досвіду участі у Всеукраїнському конкурсі «World Skills Ukraine».

Учасники взяли участь у майстер-класі з відпрацюванням прийомів збирання не реверсивної схеми запуску асинхронного двигуна з короткозамкненим ротором, який проводився в сучасних майстернях закладу.    

 Учасникам семінару запропоновано використання методичних напрацювань НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, презентаційні матеріали, методичні комплекти із зразками електричних схем для подальшого їх використання в освітньому процесі.

Учасники отримали сертифікати

 

  В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області