ЗАСІДАННЯ  СЕКЦІЇ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЗА  РОБОТУ  З ТВОРЧО ОБДАРОВАНОЮ МОЛОДДЮ  ЗП(ПТ)О

На базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти 15.01.2020 року в онлайн-форматі відбулося навчально-методичне консультування відповідальних за організацію  роботи  з творчо обдарованою молоддю  ЗП(ПТ)О.

До участі долучилися й  наукові керівники дослідницьких проєктів учнів-слухачів Дніпропетровського відділення «Мала академія наук учнівської молоді» Дніпропетровської обласної ради», учасників Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Упродовж роботи секції розглянуто ряд питань:

§  Підсумки І етапу участі учнів ЗП(ПТ)О у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт за рішенням журі.                          

§  Загальний аналіз науково-дослідницьких робіт членами журі Конкурсу І етапу.                          

§  Підготовка учнів до публічного захисту науково-дослідницьких робіт у ІІ етапі на базі вищих навчальних закладів. Наукова промова.

§  Графік захисту науково-дослідницьких робіт у ІІ етапі на базі вищих навчальних закладів.

 

Окремо приділялася увага питанню можливого створення наукових товариств учнів у закладах освіти. Присутніх ознайомлено з нормативно-правовою базою НТУ, плануванням та організацією роботи впродовж навчального року.

Робота з молоддю потребує змін, а створення  наукових товариств учнів сприятиме реалізації одного із пріоритетних напрямків Нової української школи  щодо підтримки в розвитку творчого потенціалу, самореалізації  та постійного самовдосконалення.

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області