Сиротюк Вячеслав Григорович, директор Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею  17 січня 2020 року  відмічає славний ювілей — 80-річчя від дня народження

 

Описание: \\192.168.1.7\Users\Public\Documents\НА ОТПРАВКУ=приносьте оригінал документу!!!\348.jpgУ різні часи на різних посадах: заступника директора з навчально-виробничої роботи Криворізького технікуму рудничної автоматики, потім заступника директора з навчально-виробничої частини професійно-технічного училища № 29 м. Кривого Рогу Вячеслав Григорович неодноразово доводив професіоналізм та відданість своїй справі.

Вже майже 40 років він очолює професійно-технічне училища № 30, яке реорганізоване в Криворізький професійний гірничо-технологічний ліцей. Пріоритетом роботи в ліцеї - є впровадження інноваційних технологій, що сприяє оновленню змісту професійної підготовки конкурентноздатних фахівців.

Вячеслав Григорович  постійно в курсі найновіших вимог і досягнень у галузі гірничої справи, педагогіки і методики, які вміло застосовує у своїй викладацькій діяльності. Це високопрофесійний і творчий викладач, спеціаліст вищої категорії, йому присвоєно педагогічне звання «Викладач-методист».

Сиротюк В.Г. завжди був і залишається патріотом Дніпропетровщини, який своїми справами та активною участю постійно доводить це. Його вклад у становлення та розбудову професійно-технічної освіти є справді неоціненним. Він ініціатор впровадження елементів дуальної системи підготовки фахівців на всеукраїнському рівні, приймає дієву участь в удосконаленні навчально-виробничого комплексу, впровадженні перспективних науково-технічних напрацювань у гірничодобувній галузі, найновіших вимог педагогіки і методики, які вміло застосовуєте у своїй викладацькій та управлінській діяльності.

Багаторічна самовіддана сумлінна праця на педагогічній ниві,  спрямована на розвиток професійної освіти, неодноразово відзначена на державному рівні та вшанована низкою відомчих та суспільних відзнак.

Бажаємо Ювіляру бадьорості духу й людського тепла, невичерпних сил для подальшої плідної діяльності, оптимізму й життєрадісного настрою. Міцного здоров'я, щасливого довголіття, миру і благополуччя!

Хай доля й надалі буде прихильною, даруючи радість життя, незрадливу вдачу, щасливу родину, вірних і надійних друзів, а майбутнє – багатим на земні радощі і світлі події!

 

В.М.ВАСИЛИНЕНКО,

голова Дніпропетровської обласної

організації Всеукраїнської асоціації

працівників професійно-технічної освіти