Відкриття навчально-практичного центру «Слюсарного напрямку» у Дніпровському центрі професійно-технічної освіти

В рамках реалізації програми Уряду на базі 27 грудня 2019 року на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Дніпровський центр професійно-технічної освіти» відкрито навчально-практичний центр «Слюсарного напрямку». Відкриття центру відбулося за участі навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області, представників підприємств, педагогів закладів освіти промислового напрямку, здобувачів освіти Дніпровського центру професійно-технічної освіти.

Головна мета діяльності новостворенного НПЦ є:

- наближення освітнього процесу до умов сучасного виробництва через впровадження в освітній процес новітніх виробничих технологій;

- підвищення кваліфікації та стажування педпрацівників, працівників

підприємств промисловості;

- навчання здобувачів освіти сучасним виробничим технологіям за компетентностя (видам робіт);

- проведення семінарів, конференцій, майстер-класів, маркетингових, консультаційних  та інших заходів.

За рекомендаціями навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області розроблено методичний комплекс за професіями «Слюсар-ремонтник», «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» та за компетентностями (видами робіт), який містить також нормативні документи та бізнес-планування діяльності центру. Для розширення спектру освітніх послуг на базі НПЦ розпочато підготовку документів щодо ліцензування за професіями «Слюсар з механоскладальних робіт». У подальшому планується проліцензувати професії: «Слюсар-інструментальник», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», «Слюсар із збирання металевих конструкцій».  

Методичною службою сплановано на базі новоствореного НПЦ заходи з педагогами закладів професійно-технічної освіти Дніпропетровської області, що сприятиме виконанню головного завдання діяльності НПЦ – наближенню освітнього процесу до сучасних технологій та умов виробництва.

Діяльність навчально-практичного центру «Слюсарного напрямку» сприятиме підвищенню якості підготовки здобувачів освіти, підвищенню компетентності педагогів як Дніпропетровської області так  всієї України.

 

Василиненко В.М., 

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області

На изображении может находиться: 6 человек, люди сидятНа изображении может находиться: 3 человека, в том числе Олександр Стрілець, люди стоят

 

На изображении может находиться: 1 человек      

 

 

 

 

 

На изображении может находиться: 1 человек, стоит

 

                                                

На изображении может находиться: 8 человек, в том числе Людмила Зюкова, люди улыбаются

На изображении может находиться: люди стоятНет описания фото.Нет описания фото.

 

На изображении может находиться: один или несколько человек