Профтехосвіта Дніпропетровщини впроваджує інноваційні виробничі технології машинобудування

 

З метою впровадження інноваційних виробничих технологій машинобудування в освітній процес на базі навчально-практичного центру (далі НПЦ) вищого професійного училища №17 проведено семінар педпрацівників, які навчають професій машинобудівної галузі.

Учасники семінару  ознайомилися з пріоритетними напрямками діяльності методичної служби, вимогами нормативних документів щодо підвищення кваліфікації, результатами діяльності та можливостями НПЦ машинобудування вищого професійного училища №17. Представлено програму діяльності центру та висвітлено соціальне партнерство з підприємствами ДП «ВО ПМЗ ім. О.М. Макарова», ПАО «Інтерпайп НТЗ», ТОВ «ДЗБО», ТОВ «Дніпростан», ТОВ «Технофлагман», ТОВ «ІТЦ Технополіс».

Створення НПЦ з механічної обробки металів надало можливість відпрацювання практичних прийомів педагогами закладів професійної (професійно-технічної) освіти, що в подальшому сприятиме якісній підготовці робітничих кадрів машинобудування. Учасники взяли участь у майстер-класі з обробки ексцентрикових поверхонь у
4-хкулачковому патроні та заявили про готовність брати участь у розробці освітніх програм, надавати практичну допомогу в упровадженні сучасних технологій.     

 Учасникам семінару запропоновано використання методичних напрацювань НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, презентаційні матеріали, комплексно-методичне забезпечення, зразки робочих навчальних планів для різних категорій здобувачів освіти,  програми курсів для навчання за компетентностями НПЦ ВПУ №17.

Учасники отримали сертифікати

 

  В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області