Участь профтехосвітян Дніпропетровщини у Всеукраїнському вебінарі «Використання дистанційної технології навчання для опанування професійних компетентностей з робітничих професій»

 

За ініціативи Навчально-методичного центру професійно- технічної освіти у Луганській області в рамках реалізації дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня відбувся вебінар «Використання дистанційної технології навчання для опанування професійних компетентностей з робітничих професій».

У заході взяли участь представники ЗП(ПТ)О у Дніпропетровській області (КЦПОММ, НПЛ, ЦАПЛ, КЦПОРКТРС, ПТУ№48, ДЦПО, ДРЦПТО, ДЦПТО, ПЦППРК, КПБЛ, КНВЦ).

До обговорення долучилися представники наукових і освітніх установ Полтавської, Дніпропетровської, Луганської, Волинської, Черкаської, Чернівецької областей.

В рамках проведення експерименту всеукраїнського рівня з теми «Підготовка кваліфікованих робітників з професій «Квітникар», «Декоратор вітрин», «Флорист» з використанням технології дистанційного навчання» свій досвід презентував Дніпровський центр професійно-технічної освіти туристичного сервісу.

Тематика питань вебінару охоплювала актуальні проблеми використання технологій дистанційного навчання при підготовці кваліфікованих робітників, використання ІТ-гехнологій у підготовці кваліфікованих робітників нової формації, особливості організації освітньої діяльності за дистанційною формою навчання з предмета «Квітникарство», використання змішаного навчання в єдиному інформаційному просторі закладу освіти (сучасний етап реалізації експерименту).

Вважаємо що участь в обговоренні питань сприяє осучасненню змісту професійної (професійно-технічної) освіти.

 

 

 

В.М. Василиненко

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській обл.