ЗП(ПТ)О ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ – УЧАСНИКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТВОРЕННЯ ВЕБ-САЙТІВ «ЛІТЕРАТУРНА ВІЗИТКА КРАЮ»

Бібліотекар  професійно-технічного училища №2 спільно з учнівською молоддю взяли участь у відбірковому (заочному) етапі Всеукраїнського конкурсу створення веб-сайтів «Літературна візитка краю», що проводить  Національний центр «Мала академія наук України» з метою ушанування знакових українських письменників та формування умінь і навичок у використанні Інтернет-технологій. Вони створили сайт-візитку письменників Дніпропетровщини, що розкриває вагу їх творчості, перелік творів, уривки й повний зміст, а також відгуки критиків.

Цілеспрямована системна робота педагогів зі здобувачами освіти у професійно-технічному  училищі  №2  не тільки формує вміння самореалізуватися, а й  сприяє розширенню пізнавальних інтересів молоді, вихованню любові до літератури  та вдосконаленню навичок роботи з IT-технологіями.

Отож,  побажаємо учасникам  І відбіркового (заочного) етапу Всеукраїнського конкурсу створення веб-сайтів «Літературна візитка краю»  перемоги у фінальному (очному)  етапі. Отриманий ними досвід, популяризація письменства рідного краю стане ще однією сходинкою ствердження професійної (професійно-технічної) освіти.

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області