У  Дніпропетровській області відкрито навчально-практичний центр за професією «Монтажник систем утеплення будівель»

На базі державного навчального закладу «Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі» навчально-практичний центр за професією: «Монтажник систем утеплення будівель».

З Державного бюджету на оснащення навчально-практичного центру виділено 809,5 тис. грн. Опоряджувальні роботи в приміщенні навчально-практичного центру виконані силами майстрів виробничого навчання та учнів під час виробничого навчання та практики за кошти навчального закладу і партнерської допомоги ТОВ «ВІКНАВІКОНDA», ТОВ «UDK» та                                        ТОВ «Фомальгаут-Полімін». Навчально-практичний центр забезпечений сучасним інвентарним обладнанням для виконання робіт на висоті, а також виконання висотних робіт в безопорному просторі, сучасним механізованим обладнанням: автоматичні бетонозмішувачі, штукатурні станції, шпаклювальні агрегати, фарбувальні агрегати та ін.

 

На сучасному обладнанні в навчально-практичному центрі здобувачі освіти, педагоги ЗП(ПТ)О та бажаючі набути професію чи підвищити кваліфікацію зможуть опанувати нові компетентності з відпрацьовуванням сучасних технологій будівельної галузі, енергоефективних технологій та новітніх будівельних матеріалів.

 

Методичною службою разом з колективом Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі напрацьовано методично-організаційну документацію щодо економічно-ефективного використання новоствореного НПЦ.

Діяльність центру сприятиме максимальному наближенню освітнього процесу до умов сучасного виробництва та ефективній співпраці навчального закладу з фірмами виробниками будівельної продукції та роботодавцями.