Методична служба Дніпропетровщини надає допомогу ЗП(ПТ)О з забезпечення ефективності діяльності навчально-практичних центрів

 

       Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області надається системна допомога ЗП(ПТ)О регіону з  створення навчально-практичних центрів (далі НПЦ) та з забезпечення ефективності їх діяльності. В рамках цієї роботи на базі НПЦ зварювального виробництва Кам’янського вищого професійного  училища проведено семінар за темою «Про сучасні тенденції планування діяльності навчально-практичних центрів та порядок їх створення».     

       Методичною службою висвітлено вимоги щодо комплексно-методичного забезпечення навчально-практичних центрів, наголошено на розширенні можливостей НПЦ щодо забезпечення ефективності та рентабельності центрів, порядку планування та моніторингу їх діяльності.

Учасники семінару ознайомилися з досвідом роботи НПЦ зварювального виробництва, співпрацею з соціальними партнерами, які провели майстер-клас з застосуванням сучасного виробничого зварювального обладнання.

Учасникам семінару запропоновано зразки методичної та презентаційної документації, надано методичні рекомендації з пошуку соціальних партнерів, бізнес-планування щодо створення та організації ефективної роботи навчально-практичних центрів.

 Підсумком заходу є визначення необхідності спілкування з навчально-практичними центрами інших областей за спорідненим напрямком та проведення профорієнтаційних, презентаційних, маркетингових та інших масових заходів за галузевим напрямком та в інтеграції з іншими на базі  навчально-практичних центрів області.

 

                                                                               В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

                                                                                 у Дніпропетровській області