Профтехосвіта Дніпропетровщини відзначає професійне свято енергетичної галузі

 

 День енергетика – це професійне свято всіх працівників енергетичної галузі.

В закладах професійної (професійно-технічної) Дніпропетровської освіти області готують робітничі кадри з професій «Електромонтажник з силових мереж та електроустаткування», «Електромонтер з обслуговування підстанцій», що забезпечують енергетичний комплекс регіону: підприємства ДТЕК «Інтеренергосервіс», «Криворізька теплова електростанція».

При підготовці  робітничих кадрів для  енергетичної галузі в освітній процес запроваджують технології енергозбереження та екологічно безпечних енергосистем.

Підготовку робітничого потенціалу енергетики та електротехнічної промисловості один з важливіших напрямків професійної (професійно-технічної) освіти області.  Високий професіоналізм і сумлінна кропітка праця педпрацівників профтехосвіти й у подальшому будуть запорукою стабільного енергозабезпечення регіону, інноваційного розвитку й підвищення соціального добробуту населення.

Вітаємо всіх фахівців енергетичної галузі і бажаємо гарних успіхів, благополуччя, високого професіоналізму, нових трудових здобутків!

 

Директор навчально-методичного

центра професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області

Василиненко В.М.