Розширення  компетенцій практичних психологів і соціальних педагогів  - завдання сучасності

 

 Відповідно до плану роботи НМЦ ПТО у Дніпропетровській області  відбулось чергове заняття  обласної  Школи практичних психологів та соціальних педагогів  ЗП(ПТ)О .  Темою заняття стало  застосування діагностичних мінімумів,   форми презентації матеріалів у  своїх навчальних закладах на педагогічних нарадах  та підкреслено значущисть   наданих   рекомендацій  стосовно роботи педколективів  зі здобувачами освіти , особливо з числа  пільгових категорій .

    З досягненнями  у  своїй роботі  виступили практичні психологи  , що мають великий досвід роботи  та підкреслили  на необхідності використання досягнутих  даних в конкретній роботі з учнями та педколективом. Особливо це стосується емоційного стану, стилю поведінки,  між особові відносини ,    подолання страхів інше у  здобувачив  освіти першого курсу  навчання.

     Напрацьовані матеріали повинні стати у нагоді для всіх бажаючих, тому було запропоновано  розміщувати їх на сайті ЗП(ПТ)О на сторінці   «Психологічна служба». 

      Слухачам обласної  Школи  були представлені  нові методики індивідуальної роботи , а саме «Асоціативні карти»,  що сприяють глибокому розкриттю емоційного стану підлітків.

 

      Обмін думками,  релаксаційні вправи, вільне спілкування на занятті підвищують самооцінку слухачів, згуртовують однодумців,  формують позитивний емоційний стан, розширюють компетенції, що сприяє підвищенню ефективності в  роботі практичних психологів та соціальних педагогів в такий час.

 

 

 

 

          Директор НМЦ ПТО у

 Дніпропетровській області

  В.М.Василиненко