Методична служба Дніпропетровської області впроваджує сучасні форми методичної допомоги ЗП(ПТ)О

 

          Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області проведено плановий тиждень методичної служби в Дніпровському професійному залізничному ліцеї.

          Методисти НМЦ ПТО надавали допомогу працівникам закладу за раніше сформованими питаннями.

          Робота проводилася  у формі семінарів, консультацій, бесід.

          Колектив заклад ознайомлено з новими законодавчими та нормативними документами, що стосуються професійної (професійно-технічної) освіти, педагогам продемонстровано інформаційні можливості сайту НМЦ ПТО, презентовано напрямки роботи методистів та нові підходи в організації роботи методичної служби, обговорено можливості використання навчально-практичних центрів, нові вимоги щодо підвищення кваліфікації педагогів, вимоги до участі в грантах, введення даних до ЄДЕБО, відкриття Центру кар’єри. Керівники закладу отримали консультації з організація роботи методкабінету, ліцензування, атестації освітньої діяльності. Педагоги ДПЗЛ отримали рекомендації щодо збереження ділової документації.

Закладу освіти рекомендовано активізувати виставкову діяльність. 

          Педпрацівники закладу отримали презентаційні матеріали, які будуть використані в подальшій роботі.

           Результатом є налагодження взаємовідносин безпосередньо викладача, майстра виробничого навчання з методистами центру, а також визначення пріоритетних дій методичної служби щодо практичної допомоги виконавцям освітнього процесу.

           

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області