Вітаємо колектив професійно-технічного училища № 74 з ювілеєм

 

75-річчя від дня заснування закладу освіти - гарна нагода висловити щиру вдячність за невтомну плідну педагогічну і творчу працю, без якої важко уявити сучасну систему професійної освіти Дніпропетровщини. Від буремних грудневих днів 1944 року до цієї знаменної дати заклад освіти пройшов дорогою наполегливої праці, це був нелегкий шлях утвердження своїх принципів, пошуків, звершень, зростання та примноження здобутків.

Наразі Професійно-технічне училище № 74 - це заклад , знаний не тільки на Дніпропетровщині, але й в усій Україні. За рейтингом Міністерства освіти та науки України училище увійшло в число 100 кращих ПТНЗ України.

За період існування училище підготувало понад 75 тисяч кваліфікованих робітників, насамперед, сільськогосподарської галузі. Сьогодні училище — сучасний  заклад професійно-технічної освіти з сучасною оснащеністю, кваліфікованими кадрами, належними побутовими умовами. Все це сприяє ефективному навчанню, підготовці компетентних фахівців.

Але головним здобутком училища є трудовий колектив - справжня команда однодумців, яка причетна до навчання та виховання обдарованої творчої молоді. Сподіваємося, що ще незліченну кількість десятиліть Ви, шановні колеги, спрямовуватимете свій педагогічний талант на формування і виховання висококваліфікованих фахівців.

Бажаємо Вам відчуття повноти і неповторності життя, здоров'я, натхнення, щастя, невичерпних творчих сил, нових звершень та успіхів на благо рідної України!

Директор Навчально-методичного

Центру професійно-технічної освіти

у Дніпропетровській області                                            В.М. ВАСИЛИНЕНКО