ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ З(ПТ)О  -  УЧАСНИКИ ГУРТКІВ   МАН

 

Здобувачі освіти Дніпровського вищого професійного училища будівництва – слухачі Малої академії наук  два роки поспіль є учасниками проєкту «МАН-ВНЗ-заклад освіти». У рамках цього проєкту вони стали членами гуртків, що працюють на базі Дніпровського національного університету  імені Олеся Гончара, навчальна програма яких спрямована на еколого-натуралістичний та психологічний напрями.

На черговому занятті гуртка «Основи експериментальної мікробіології» Приданцев Сергій  проводив  якісний аналіз на фальсифікацію крохмалю в сирі кисломолочному; посіви на поживні середовища: Агар, Сабура, Ентерокока, Парнера.  Над експериментальною  частиною науково - дослідницьких робіт працювали  і члени гуртка «Психологічний проектор»  Александрова  Вікторія та Піддубний Михайло. Вони проводили емпіричне дослідження за обраними темами, вивчали  адаптаційні можливості, обробляли отримані дані за методиками психології.

У Дніпровському вищому професійному училищі будівництва дбають про  створення умов для творчої самореалізації здобувачів освіти, їх підготовку  до участі в олімпіадах та науково-практичних конференціях.    Робота над експериментальною частиною  наукових робіт завершується, отож побажаємо юним науковцям цього закладу та їх викладачу Гаркуші С.М. успішного подолання другої сходинки у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт, що відбудеться в лютому 2020 року.

 

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області