«Впровадження нових технологій – виклик часу»

 

Навчально-методичними центрами професійно-технічної освіти Дніпропетровщини, Вінниччини та Закарпаття, за участі ЗП(ПТ)О та здобувачів освіти областей, проведено міжобласний вебінар «Впровадження нових швейних технологій – виклик часу».

Учасники семінару мали нагоду ознайомитись як із новими швейними так і педагогічними технологіями підготовки професій легкої промисловості, а саме:

-      засобами візуалізації та організації командної роботи,  формуванням та розвитком професійних компетентностей у здобувачів освіти;

-      використанням можливостей навчально-практичних центрів України щодо підвищення  професійної компетентності учасників освітнього процесу;

-      впровадженням  сучасних виробничих та педагогічних технологій  при підготовці кваліфікованих робітників.

- презентацією досвіду розвитку творчих та дизайнерських компетенцій  здобувачів освіти областей України з професій швейного виробництва.

У підсумку, учасниками вебінару було зазначено, що обмін педагогічним та професійним досвідом сприяє утіленню нових виробничих технологій, творчих ідей та задумів, професійних компетенцій в освітній процес у своєму регіоні. Обмін досвідом – це завжди взаємозбагачення.

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області