Про надання методичної допомоги з ліцензування освітньої діяльності

У зв’язку з численними зауваженнями Міністерства освіти і науки України щодо якості підготовки матеріалів з ліцензування освітньої діяльності та за результатами перевірок закладів професійної (професійно-технічної) освіти Державною службою якості освіти України умов ліцензування методичною службою вивчено проблеми, що приводять до негативних оцінок.

Виходячи з зазначеного та на підставі листа Міністерства освіти і науки України від  13.06.2016р. №1/9-299 «Щодо ліцензування у сфері професійно-технічної освіти» навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області пропонує методичну допомогу з розроблення та аналізу матеріалів, що готуються закладами професійної (професійно-технічної) освіти з ліцензування Міністерству освіти і науки України відповідно до процедури, визначеної Постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 року N 1187 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності».

Вважаємо, що допомога методичної служби із зазначеного питання буде сприяти уникненню помилок та прискоренню вирішення питань із запровадження нових освітніх послуг.

Конкретні консультації та допомогу можна отримати у методиста Безценної Т.М. (тел. 0562-32-08-97, 0562-31-25-82), яка відповідно до рекомендацій МОН України призначена відповідальною за цей напрямок роботи.

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО                                       

у Дніпропетровській області