Інформаційно-комунікаційна, цифрова компетентність -  не лише інструмент, а й середовище , яке відкриває нові можливості для навчання

З метою підвищення професійної компетентності педагогічних працівників, відповідно до плану  роботи Навчально-методичного центру професійно - технічної освіти у Дніпропетровській області на базі Дніпровського центру професійно-технічної освіти відбулося засідання секції викладачів інформатики та ІТ.

Викладачі ознайомилися з новими вимогами по підвищенню кваліфікації, з актуальними та доступними  Інтернет - ресурсами для навчання за всіма модулями з інформатики за новою програмою,про організацію та проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

Учасники ознайомлені із роботою відкритої Мережевої Академії СISCO  на базі НМЦ ПТО, її завданнями і можливостями для підвищення кваліфікації, порядком проходження  навчання за курсами.

Для учасників семінару, викладачем інформатики Софіївського професійного ліцею, проведено тренінг з побудови зображень в редакторі векторної графіки Microsoft Visio.

Під час проведення тренінгів кожен викладач мав можливість виконувати завдання на комп’ютері, створювати комп’ютерну графіку,  власні картини з використанням програми PAINT з допомогою тренера- викладача Покровського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів, чи створювати ком’ютерні анімації з допомогою тренерів з Професійно-технічного училища №2. Отримані знання та навички на тренінгах допоможуть викладачам  якісно готувати здобувачів освіти  за модулями  нової програми з інформатики та до участі в обласному конкурсі комп’ютерної графіки та анімації.

Впевнені, що систематична робота по підвищенню власного професійного потенціалу через самоосвіту, участь у колективних формах методичної роботи та творчий підхід у підготовці та проведенні уроків підвищують якість навчання, підготовку здобувачів освіти до успішної самостійної професійної діяльності

В.М. Василиненко

Директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області