Роботодавці виконують постанову Уряду України щодо забезпечення спеціальним одягом  здобувачів освіти в закладах професійної  (професійно-технічної) освіти

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 2019 року № 627 “Деякі питання забезпечення осіб, які здобувають освіту в закладах професійної (професійно-технічної) освіти” ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» проводить благодійну акцію із забезпечення здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти (далі - ЗП(ПТ)О) міста Кривого Рогу та області спецодягом, який  не тільки зручний, а насамперед - безпечний під час виробничого навчання та виробничої практики на роботах із шкідливими та небезпечними умовами праці, а також роботах, пов’язаних із забрудненням або здійснюваних у несприятливих умовах. До того ж, наданий сучасний спецодяг має фірмовий логотип, який сприяє рекламі металургійної компанії.

За останні три місяці надано  більше 5 тис одиниць сучасного спецодягу, який сприятиме формуванню у підростаючого покоління культурі та  безпеці труда.

Сподіваємося що ініціатива ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надихне інших роботодавців здійснювати такі благодійні акції.

Крім того, в рамках соціального партнерства ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з ЗП(ПТ)О дає змогу кожному здобувачу освіти  отримати додаткові знання з розвитку новітніх технологій та застосовувати інноваційні рішення, які вже зараз супроводжують їх у повсякденному житті та обіцяють цікаве майбутнє.

Щорічно в структурних підрозділах компанії проходять виробничо-технологічну практику біля 1,5 тис учнів та студентів. З метою ознайомлення з новітніми досягненнями науки, техніки та технологіями проводяться  технологічні екскурсії, тренінги, майстер-класи з професій, стажування викладачів, майстрів виробничого навчання в умовах виробництва.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в поточному році виділені кошти на створення на базі Криворізького кабінету навчально-методичного центру у Дніпропетровській області медіа-освітнього центру, який буде забезпечувати оперативне інформування педагогів закладів професійно (професійно-технічної) освіти про нові технології виробництв та роботодавців про ресурси професійної (професійно-технічної) освіти регіону, тощо.

Розраховуємо на подальшу спільну плідну співпрацю не тільки з підприємством-лідером гірничо-металургійної галузі України, але із іншими підприємствами, не байдужими до формуванню трудових робітничих ресурсів Дніпропетровщини.

 

Директор НМЦ ПТО у

Дніпропетровській області

В.М. Василиненко