ОЛІМПІАДА З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ – ОСОБЛИВЕ ВИПРОБУВАННЯ УЧНІВ ЗП(ПТ)О 

 

Одним із завдань оновлення національної освіти є цілеспрямоване формування інтелектуального потенціалу нації.

Традиційно у листопаді відповідно до наказу  департаменту освіти і науки про проведення ІІ обласного етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів  серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Дніпропетровської області  з метою виявлення та підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів, схильностей і природних обдарувань  на базі Дніпровського центру професійної освіти відбувся ІІ етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади з  української мови і літератури. Участь узяли   90 учнів  з  51 ЗП(ПТ)О.

Журі  визначило:

10 клас (1 курс)

1 місце – Колєснікова Руфіна Дмитрівна,  49 балів, вище професійне училище №17, викладач Лимар Т.О.

2 місце – Корнійчук Сніжана Олександрівна,  44 бали, Тернівський професійний гірничий ліцей, викладач Зозуля А.В.

3 місце –  Головко Анастасія Олександрівна,   38 балів, Нікопольський професійний ліцей, викладач Канищева І.В.

11 клас (2 -3 курс)

1 місце –   Коростеленко Даниїл Юрійович,   38  балів, Криворізький професійний транспортно-металургійний ліцей викладач Яценко О.В.

2 місце –  Волохова Юлія Вікторівна,    35  балів, Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців, викладач Одінцова А.М.

3 місце – Олійник Кристина Володимирівна,  34  бали, Дніпровський центр професійно-технічної освіти туристичного сервісу, викладач Біднова Н.І.

 Переможці візьмуть участь у ІІІ очному етапі, що відбудеться в січні-лютому 2020 року у Дніпровській академії неперервної освіти. Побажаємо їм  не зупинятися на осягненому й упевнено йти до своєї мети.             

Предметні олімпіади — це особливе випробування, яке тестує знання учнів, гартує їхню зібраність та самостійність, надає можливість викладачам проаналізувати ефективність системи роботи з творчо обдарованою  учнівською молоддю  й  визначити шляхи її  вдосконалення.

 

 

В.М. Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області