Картинки по запросу логотип конкурсу майбутнє україни УЧНІ ЗП(ПТ)О  ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ – УЧАСНИКИ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

 

На базі Дніпровського національного університету «Дніпровська політехніка»  відбулася науково-практична конференція «Наука і діти – ідеї для майбутнього: новітні та перспективні технології в інженерії» у рамках Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України».

Учасниками цієї конференції були учні та  викладачі й майстри виробничого навчання – наукові керівники проектів Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею, Синельниківського професійного ліцею,  Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 м. кривого Рогу, професійно-технічного училища №6 м. Дніпра, Покровського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів, Марганецького професійного ліцею, Нікопольського професійного ліцею, професійно-технічного училища №88 магдалинівського району, Дніпровського вищого професійного училища будівництва, Апостолівського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів, Дніпровського центру професійно-технічної освіти та Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців.

У пленарній частині науково-практичної конференції учасники слухали дослідницькі проекти «Лінгвістична стенографія. Програма «SteganoLing» - кодування та декодування прихованих текстових повідомлень», «Розумний контейнер для сміття», «Розробка мультипроцесорної комбінованої системи телемеханіки з каналом зв’язку на базі комп’ютерних мереж та інтернет протоколів», «Прототип системи оплати проїзду у громадському транспорті Кривого Рогу», «Використання саж теплових електростанцій для виготовлення композитивного матеріалу з електромагнітним захистом» та «Створення і проєктування щокової дробарки з простим рухом щоки».

Усіх переможців та учасників І (відбіркового обласного) і ІІ фінального етапів Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України», а також їхніх наукових керівників нагороджено грамотами, дипломами й цінними подарунками. 

Співпраця  НМЦ ПТО та ЗП(ПТ)О області з Малою академією наук  і  ВНЗ дає свої позитивні результати  на  нові досягнення.

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

 у Дніпропетровській області