Обговорення сучасних підходів щодо створення, функціонування та планування діяльності навчально-практичних центрів (відеоміст Дніпропетровської та Рівненської областей)

 

          За ініциативи навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області з метою сприяння оновленню змісту професійної освіти в закладах ПТО через обмін досвідом та обговорення проблемних питань проведено відеоміст профтехосвіти Дніпропетровської та Рівненської областей.

Учасники семінару – представники закладів професійної (професійно-технічної) освіти методичних служб Дніпропетровської та Рівненської областей поділилися досвідом щодо створення, функціонування та планування діяльності навчально-практичних центрів.

В рамках заходу НМЦ ПТО у Дніпропетровській області презентовано пріоритетні напрямки діяльності методичної служби, поінформовано учасників заходу про методичний супровід організації діяльності НПЦ в регіоні.

          Відповідальні за діяльність НПЦ висвітлили досвід роботи з:

-           результативності діяльності регіонального навчально-практичного монтажно-будівельного центру та перспективи розвитку  професійно-технічного училища №6 м.Дніпра;

-           підвищення якості освіти навчанням здобувачів освіти нових технологій на базі НПЦ сфери послуг Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів;

-           осучаснення матеріально-технічної бази та розширення соціального партнерства на базі НПЦ зварювального виробництва Кам’янського ВПУ.

          Учасники відеомосту визначили необхідність системного спілкування працівників професійної (професійно-технічної) освіти з оновлення змісту професійної освіти, використання Інтерактивної карти навчально-практичних центрів професійної (професійно-технічної) освіти України як інструменту для формування партнерських відносин.

За результатами відеомосту встановлено, що навчально-практичні центри є ефективним суб’єктом впливу ЗП(ПТ)О на ствердження їх позитивного іміджу.

          

В.М.Василиненко,

         директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області