Заклади профтехосвіти Дніпропетровщини в інноваційному проекті «STEM-освіта в дії»

 

В рамках інноваційного проекту «STEM освіта Дніпропетровщини», з метою популяризації інженерно-технічних професій, інтеграції навчальних предметів під час виготовлення учнівських STEM-проектів, залучення учнівської молоді до підприємницької діяльності, опанування учнями ІТ технологій для реалізації проектів для педагогів закладів професійної (професійно-технічної) освіти започатковано роботу педагогічної лабораторії Навчально-методичного центру ПТО у Дніпропетровській області «STEM-освіта в дії».

На установчому занятті учасникам презентовано:

-                 інноваційні проекти STEM освіти Дніпропетровщини в реалізації програми «Нова українська школа»;

-                 впровадження STEM – освіти в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровщини;

-                 STEM-проекти, створені сумісно учнями закладів П(ПТ)О та ЗСО області в 2018/2019н.р. за галузями: машинобудування, електротехніка, ІТ-технології, поліграфія, будівництво, деревообробка, сільське господарство, легка, харчова промисловість та побутове обслуговування.

Учасниками заходу запропоновано організувати реалізацію спільних проектів серед учнів загальноосвітніх закладів та закладів професійно (професійно-технічної) освіти за галузевим спрямуванням. Захист спільних учнівських проектів відбудеться у квітні-травні 2020 року.

Профтехосвіта Дніпропетровщини запрошує педагогічних працівників та креативну, обдаровану, талановиту і  активну учнівську молодь до науково-технічної творчості, винахідництва та раціоналізаторства у різних сферах промисловості і виробництва.

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області