DSC_0086 - копияВИКЛАДАЧІ ЗП(ПТ)О НА МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ

На кафедрі методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти  завершилася Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Інноваційні технології при підготовці фахівців аграрного сектору», присвячена проблемам удосконалення підготовки фахівців аграрного сектору України, що активно розвивається на засадах європейського досвіду.

У пленарному засіданні конференції взяла участь викладач спецдисциплін Межівського професійно-технічного училища Соловйова І.П. Вона  поділилась досвідом практичного використання педагогами Дніпропетровщини інноваційних форм проведення занять та позаурочних навчальних заходів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти. Соловйова І.П. представила роботу учнів МПТУ – слухачів Дніпровського відділення «Мала академія наук учнівської молоді» Дніпропетровської обласної ради», що в позаурочний час здійснили дослідження «Сонячний вегетарій – геліотеплиця нового покоління, як спосіб ефективного використання схилових ґрунтів», яким зацікавилися викладачі Дніпровського державного  аграрно-економічного університету.  Ними упродовж року юним дослідникам буде надано науковий супровід, а окремі аспекти роботи вони зможуть перевірити в лабораторіях вишу. У лютому свої висновки  учні викладача  обґрунтують членам журі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Усього  в  інтернет-конференції взяли участь 50 педагогів з 15 областей України. Своїми досягненнями поділились також  педагоги  Данії, Норвегії, Швеції, Польщі та Білорусі.

Участь у таких заходах сприяє не тільки підвищенню кваліфікації педагогів ЗП(ПТ)О, а й обміну досвідом на міжнародному рівні.

 

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області