STEAM-освіта – в дії

          В рамках проведення експерименту всеукраїнського рівня за темою «Організаційно - педагогічні умови створення і функціонування STEAM- центру» у Криворізькому навчально - виробничому центрі відбувся семінар- практикум «Проектна та науково - дослідна робота здобувачів освіти та педагогів» Взяли участь викладачі математики закладів професійної (професійно - технічної) освіти Криворізького регіону, методисти НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, учні та педагоги КНВЦ.

           Викладач математики Євтушенко О.В. презентувала навчальний посібник «Математика і професія», в якому зібрані творчі роботи педагогічної лабораторії, матеріали з розвитку професійної компетентності STEAM - педагогів, розробки STEAM- уроків.

  До уваги присутніх представлена  виставка творчих робіт здобувачів освіти  та педагогів «STEM – освіта в дії»; здобувачі освіти поділилися цікавим проектом «Геометрія української вишивки»,  який  супроводжувався показом колекції «Українська феєрія»  від Театру мод «Едем».

      Важливою була інформація про проведення STEAM - екскурсій. Учасникам засідання сподобалась дидактична гра «Математика навколо нас».

       Учасники експериментальної лабораторії свідомі того, що навчання це не просто передача знань від учителя до здобувачів освіти  - це спосіб розширення свідомості і зміни реальності.