ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини аналізують результати ЗНО-2019 та готуються до ЗНО-2020 з математики

З метою підвищення професійної компетентності педагогічних працівників в підготовці учнів до участі в ЗНО-2019 з математики ,відповідно до плану  роботи Навчально-методичного центру професійно - технічної освіти у Дніпропетровській області та угоди із Дніпровським  регіональним центром оцінювання якості освіти про співпрацю відбувся практичний семінар  для викладачів математики. Детальний аналіз результатів ЗНО-2019 з математики здобувачів освіти  ЗП(ПТ)О зробила директор ДРЦОЯО Горбенко-Хвастунова  М.М.. Вона розкрила всі утруднення які виникали у здобувачів освіти , які завдання виявилися занадто складними і чому, дала поради на наступний рік. Педагоги отримали ґрунтовні відповіді на всі питання стосовно процедури реєстрації, підготовки та проведення ЗНО з математики у 2020 році. Про методику підготовки учнів до написання сертифікаційної роботи з математики розповіла методист НМЦ ПТО, аналізуючи рівні складності завдань, психологічні аспекти.

Майстер-клас з елементами тренінгу «Google-klass для індивідуальної, колективної та дистанційної форми навчання» провела викладач Тернівського професійного гірничого ліцею, розривши можливості сервісу для  підвищення ефективності навчання і якості знань учнів; розвитку пізнавальної активності учнів; формування навичок самостійного дистанційного навчання та самостійного дослідження.

Викладач Покровського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів провів тренінг «Створення інтерактивних тестів з математики в конструкторі Kahoot», на якому педагоги  змогли створити свої власні Кахути. Учасники засідання секції освоїли інструмент для швидкого створення всього інтерактивного: навчальних ігор, тестів, вікторин, опитувань і обговорень.

Якість навчання, підготовки до участі учнів  у ЗНО залежить від осучаснення підходів до підготовки та проведення уроку, підвищення мотивації до навчання та використання сучасного інтерактивного дидактичного інструментарію.

В.М.Василиненко

Директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області