Розвиток науково-технічної творчості професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровщини

 

     Методистами обласної методичної служби ПТО Дніпропетровщини проведено консультування керівників гуртків технічної творчості ЗП(ПТ)О Дніпропетровської області у режимі відеозв’язку.

      Керівники гуртків отримали методичні рекомендації та відповіді на актуальні питання щодо: планування та  організації роботи гуртків закладів П(ПТ)О; розвитку професійної та позашкільної освіти в закладах П(ПТ)О через співпрацю із Дніпровською академією неперервної освіти та Дніпровським обласним центром науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді; результатів участі учнівських команд в змаганнях INTERPIPE MECHATRONIC BATTLE та змаганнях з робіт на верстатах з ЧПК.

Також педагогів ознайомлено із планом роботи педагогічної лабораторії НМЦ ПТО «STEM-освіта в дії» в 2019/2020 навчальному році.   

       Досвідом організації гурткової роботи поділились педагогічні працівники-керівники гуртків Професійно-технічного училища №2 та Дніпровського центру професійно-технічної освіти. Проведення таких презентацій дозволяє ознайомитись із мережею гуртків, клубів, науково-технічних об’єднань та запровадженням інноваційних форм і методів в роботу гуртків технічної творчості закладів П(ПТ)О.

    

 

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

 у Дніпропетровській області