ФІЛОЛОГИ ЗП(ПТ)О НАВЧАЮТЬСЯ

 

«Навчатися упродовж усього життя» — це гасло Нової української школи, а тому створити умови для безперервної освіти – одне з пріоритетних завдань навчально-методичного центру професійно-технічної освіти. З цією метою для викладачів української мови і літератури, зарубіжної літератури проведено віртуальний  майстер-клас «Застосування біоадекватної технології  ноосферної освіти на уроках української та зарубіжної літератури».

Упродовж майстер-класу розглянуто питання теоретичного  обґрунтування методики, використання біоадекватної технології й розвиток творчих  здібностей учнів. У практичній частині філологи мали змогу розглянути технологію досвіду відповідно до етапів біоадекватної методики та етапів сприйняття інформації на уроках української й зарубіжної літератури, роботу з образонами, смислова структура яких розрахована на активну внутрішню роботу учнів й одночасне відображення навчальної інформації  та варіювання нею у різних ситуаціях.

Сьогодні можна стверджувати, що освіта впродовж життя набула ключового значення. Філологи ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини радо беруть участь  у таких заходах, бо тут можна не тільки переймати досвід колег, а й удосконалювати власний професіоналізм.

 

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області