Синергія закладів освіти, роботодавців,  методистів, науковців та влади як умови модернізації та розвитку  професійної освіти

       Друга Всеукраїнська науково-практична конференція  «Теоретико- методичні основи  підготовки конкурентоздатних фахівців у контексті сучасного ринку праці» (з іноземною участю), присвячена  75-річчю з дня заснування закладу Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею стала реальним майданчиком для опрацювання актуальних проблем якості  підготовки кваліфікованих спеціалістів  в умовах сучасного ринку праці, співпраці закладу освіти з підприємствами регіону, ролі бізнесу у розвитку  рівня конкурентоздатності випускників та підвищення  професійної компетентності педагогів, забезпечення  системного науково – методичного супроводу  підготовки кадрів  у контексті освітніх реформ.       

Учасниками конференції були  педагоги з Волинської, Сумської, Київської, Хмельницької, Запорізької,  а також  республіки  Молдова.

       Академік-секретар  Відділення професійної освіти і освіти дорослих НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України Ничкало Н. Г.,  привітала колектив ліцею з ювілеєм та вручила  кращим педагогам нагороди Національної Академії педнаук України. Вона  ґрунтовно і всебічно висвітлила ті процеси і проблеми, які відбуваються в освітянському просторі України, зокрема, зупинилась на сучасних викликах в професійної освіті.

       Завідувач кафедри  професійної та вищої освіти  Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор педагогічних наук, професор Сергеєва Л. М., привітала колектив та вручила нагороди університету.

Методичною службою Дніпропетровщини висвітлено питання щодо створення адаптивного освітнього середовища для закладів професійної освіти через активну роботу сервісної методичної служби.

        В роботі  конференції взяли участь представники підприємств-замовників кадрів: ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат»,  ПрАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат», ПрАТ «Суха Балка»,   ПрАТ «Північний ГЗК», представники міської  та районної у місті влади, управління освіти і науки міськвиконкому, науковці ВНЗ,  директори та педагоги  ЗП(ПТ)О міста, працівники  НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, ЗМІ.

       Під час конференції відбулося відкриття молодіжного центру, сучасного комп’ютерного класу та кабінету математики.  

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області