Тематичний тиждень історії в закладах професійної (професійно - технічної )освіти .

           За підтримки НМЦ ПТО пройшов тематичний тиждень історії  в закладах професійної (професійно - технічної )освіти  присвячений   Захисникам України в різні історичні періоди до якого долучилися педагогічні працівники, учні,  ветерани  АТО,  батьки, громадськість . Були проведені акції - подарунки в зону ООС: »Тобі мій захиснику»;«патріотично-просвітницькі фестивалі козацьких, стрілецьких та українських народних пісень  «Мужні та незламні »; зустрічі  з ветеранами АТО; бесіди,конкурси, з історії Запорозького козацтва; проведено анкетування;  відвідано краєзнавчі музеї, АТО в м. Дніпро, Нікополі. Переглянуто онлайн «»Урок мужності» з Ігорем Гордійчуком, Героєм України. Викладачі історії, Захисту Вітчизни області та учні Дніпровського професійного залізничного ліцею, Покровського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів взяли участь в краєзнавчій екскурсії » По місцях битви на Жовтих Водах 1648р.» (м. Жовті Води),відвідали краєзнавчій музей та пам’ятники присвячені перемозі українського козацького війська під керівництвом Гетьмана України Б.Хмельницького над польським військом на території рідного краю. З учасниками заходу  проведено відповідне тестування та за результатами  видані сертифікати.  Дякуємо всім, хто долучився до проведення « Тематичного тижня історії » .  

 В.М. Василиненко,

директор НМЦ ПТО                            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 жовтня 2019 року учні та педагоги Дніпровського регіонального центру  ПТО   Долучилися до онлайн « Уроку мужності » - зустріч з Ігорем Гордійчуком, Героєм   України, директором Київського  військового ліцею імені І. Богуна .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зустріч  педагогічного колективу та учнів ПТУ- 2 з  Васильмановим  Олександром Віталійовичем  учасником АТО,  випускником училища 1982р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Акція  вдячності «Тобі мій захиснику» (подарунки в зону ООС ) педагогічного колективу  та учнів ПТУ-2  нашим захисникам в тяжкі для України часи.

 

 

 

 

 

Вшанували пам`ять загиблих  Героїв  «Небесної сотні» та воїнів АТО Дніпропетровщини   учні ДЦПТО

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            

 

 

 

 

 

 

 

 

Викладачі історії,Захисту Вітчизни  ЗП(ПТО під час краєзнавчої  екскурсії  «По місцях битви на    Жовтих Водах 1648р.»