Описание: C:\Users\user\Desktop\8986c33b65d8ced237a4577b5b3b78b3.jpgЗАКЛАДИ ПРОФТЕХОСВІТИ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ УЧАСНИКИ «INTERPIPE TECHFEST – 2019»

 

             Interpipe TechFest - 2019 - майданчик популяризації інженерії, точних і природничих наук, сучасних технологій, який щорічно організовує компанія INTERPIPE та проходить за участі закладів професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровщини.

Щорічно заклади освіти м.Дніпра є активними учасниками заходу та  демонструють свої технічні наробки. Так Дніпровський центр професійно-технічної освіти (далі - ДЦПТО) презентували майстер-класи з виготовлення сувенірів на 3D-принтері та роботу модифікованого двигуна Стірлінга, зібраного здобувачами освіти центру.

Учнівська команда Професійно-технічного училища №2 (далі – ПТУ-2) взяла участь у конкурсі з мехатроніки, який  проходив в два етапи – тестові завдання і програмування контролера. Поряд з учнями ПТУ-2 були студенти закладів вищої освіти.

Також команди ДЦПТО та ПТУ-2 прийняли участь у  змаганнях з виготовлення деталей на верстатах з числовим та програмним  керуванням. Педагоги та здобувачі освіти мали можливість ознайомитись із новими виробничими технологіями.

Участь закладів П(ПТ)О в зазначеному заході дасть можливість прискорити модернізацію освітнього процесу та позакласної роботи. Все це є виходом профтехосвіти в осучаснені системи формування трудового робітничого потенціалу за запитами роботодавців.

 

 

 

 В.М. ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області