Профтехосвітяни Дніпропетровщини – рекордсмени України з мистецтва вишивки

Перещепинський професійний ліцей здійснює підготовку не лише майбутніх фахівців з професій сільськогосподарського напрямку, але в його стінах на потребу ринку праці можна отримати інтегровану професію «Швачка. Вишивальник». Підготовку з цієї професії проводять досвідчені фахівці, які надають свої знання й уміння здобувачам освіти, а також на прикладі власних виробів демонструють особисту професійну майстерність.

До 205 річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка колектив Перещепинського професійного ліцею створив вишиту книгу – Кобзар великих розмірів. Втілити ідею у життя вдалося завдяки таланту та працелюбності майстрів виробничого навчання - Колєснікової А. К. і Нартової Л. О. які вишили рядки віршів Т. Г. Шевченка та ілюстрації за змістом, оздобили сторінки геометричним та рослинним орнаментом. Праця майстрів була відмічена дипломами Книги рекордів України у зв’язку із встановленням рекорду України в категорії «Мистецтво, розміри» – найбільший Кобзар вишитий власноруч. Рекордсменам були вручені дипломи, а події свята висвітлені ЗМІ області.

Бажаємо колективу Перещепинського професійного ліцею подальших успіхів та досягнень у творчому самовираженні та навчанні майбутніх фахівців.