ДНІПРОПЕТРОІВЩИНА АКТИВНИЙ УЧАСНИК ВИСТАВКИ «ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ»

 

Відбулася Одинадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Організувала та провела виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Цьогоріч вагомі інноваційні досягнення представили 560 учасників із 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, Болгарії, США, Франції.

Роботу виставки супроводжувала насичена змістовна тематична програма, яка включала 90 заходів за участю провідних фахівців і науковців Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» й представників закордонних закладів освіти й установ.

Щорічно серед учасників виставки проводяться конкурси. На участь у конкурсі на отримання почесного звання «Лідер інновацій в освіті» і конкурс із 7-ми тематичних номінацій було подано 408 робіт.

В роботі виставки прийняли участь 8 закладів професійно (професійно-технічної) освіти та НМЦ ПТО у Дніпропетровській області та отримали нагороди:

Почесне звання «Лідер інновацій в освіті»

Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти

Золоту медаль:

Навчально-методичний центр профтехосвіти у Дніпропетровській області

Криворізький навчально-виробничий центр

Криворізький центр професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу

Срібну медаль

Професійно-технічне училище №79

Дніпровський центр професійної освіти;
Дніпровський центр професійно-технічної освіти;
Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування

Диплом учасника

Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців

НМЦ ПТО у Дніпропетровській області презентував роботу з організації та функціонування центрів професійної кар’єри на базі ЗП(ПТ)О.

Заклади професійної (професійно-технічної) освіти презентували досвід з дуальної форми здобуття освіти, впровадження STEM – освіти, розвитку майстерності педагогічного спілкування.

Під час роботи форуму Криворізьким центом професійної освіти металургії та машинобудування проведено презентацію «Чотири історії успіху Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування», а Професійно-технічним училищем № 79 проведено майстер-клас «Петриківський розпис».

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО у Дніпропетровській обл.