Приймайте участь у обласному відбірковому етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WORLDSKILLS UKRAINE

          Україна сьогодні долучається до міжнародного руху World Skills International - найбільшого у світі змагання з професійної майстерності серед учнів, студентів профтехзакладів та закладів вищої освіти, молодих робітників у віці від 18 до 22 років. Конкурс проводиться у Європі та світі кожні два роки.

 

Мета Конкурсу - сприяння популяризації робітничих професій, професійній орієнтації молоді, а також впровадженню в систему вітчизняної професійної освіти кращих міжнародних досягнень.

 

6 вересня набуло чинності Положення про Всеукраїнський конкурс «WorldSkills Ukraine» (Наказ МОН від 16.07.2019рЛист МОН).

 

Етапи Конкурсу:

І етап – відбірковий: жовтень-листопад 2019 року

ІІ етап – фінальний: квітень-травень 2020 року.

 

У відповідності до Положення про Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WorldSills Ukraine», затвердженого наказом МОН №984 від 16.07.2019 з метою реалізації завдань сформованих в листі Департаменту освіти і науки державної адміністрації від 15.10.2019 № 6023/0/211-19  методисти НМЦ ПТО у Дніпропетровській області проводять методичне консультування щодо правил змагань, кваліфікаційних вимог та конкурсних завдань відповідно за компетенціями:

Безценна Т.М. – зварювальні роботи, роботи на верстатах ЧПУ, токарні роботи, електромонтажні роботи, мехатроніка, слюсарні роботи, обслуговування важкої техніки, підйом та транспортування вантажів, експлуатація та обслуговування залізничного транспорту, експлуатація навантажувально-розвантажувальної техніки, водні технології, експлуатація дорожньо-будівельної техніки;

Дармінова І.І. – кулінарне мистецтво, кондитерське мистецтво, технологія моди, перукарське мистецтво;

Красильніков А.В. – кладка вогнетривів, цегли.

 

Пропопонуємо скористатись консультаціями та інформацією розміщеної на сайті: http://www.worldskillsukraine.org

 

Василиненко В.М., директор НМЦ ПТО