СПІВПРАЦЯ  «МАН-ВНЗ-НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» -- ВИМОГА ЧАСУ

 

Одним із пріоритетів Нової української школи є впровадження компетентнісного підходу в організації навчального процесу, створення умов для творчого розвитку й саморозвитку учнів, професійного самовизначення молоді.

Дніпровське вище професійне училище будівництва другий рік поспіль співпрацює в рамках тристоронньої угоди з Дніпропетровським відділенням Малої академії наук України та вищою школою. Учні  їхнього навчального закладу, учасники Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, що  ведуть дослідницьку роботу з психології, є членами гуртка «Юний психолог».

Заняття проводять викладачі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара. На першому засіданні разом з науковцями учні  ознайомилися із класифікацією настроїв, видами емоцій, що впливають на процес діяльності людини та їх властивостями. У практичній частині заняття гуртківці ліпили настрій з піску, училися ним керувати, аналізувати його, проводили автогенне тренування.

Активна співпраця «МАН-ВНЗ-НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» продовжується. Сподіваємось, що вона є взаємовигідною, адже сприяє створенню умов для виховання покоління, здатного навчатися впродовж життя.

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області