ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ЗАГАЛЬНОЇ КУЛЬТУРИ ТА  ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ФІЛОЛОГІВ

 

На базі  музею «Літературне Придніпров’я» відбулося засідання  обласної секції викладачів української мови і літератури, що є  однією із  складовою роботи методичної служби.

Упродовж роботи секції традиційно розглянуто пакет нормативних документів, рекомендацій стосовно змін у викладанні предметів, проаналізовано особливості роботи викладачів з творчо обдарованою учнівською молоддю та їх участь у олімпіадах і конкурсах. Значну увагу методистом Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти приділено результатам  ЗНО 2019, недолікам  і проблемам, розкрито питання підготовки учнів до ЗНО у 2020 році.  Директор музею «Літературне Придніпров’я» ознайомила філологів з можливостями музею у вихованні молоді в системі «музей – навчальний заклад» та новими проектами, які будуть діяти як науково-освітній центр для проведення уроків життя, вражень і висновків.

Окрім того, упродовж засідання педагоги мали змогу обмінятися досвідом роботи й відвідати персональну виставку Ольги Родкіної - члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України, члена майстрів народного мистецтва Дніпровського будинку мистецтв, лауреата мистецької премії ім. Тетяни Пати.

Вважаємо, що захід сприяв підвищенню рівня загальної культури і професійної компетентності кожного педагога ЗП(ПТ)О Дніпропетровської області.

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області