СПІВПРАЦЯ  МАЄ РЕЗУЛЬТАТ

Пятий рік поспіль заклади професійної (професійно-технічної) освіти співпрацюють з Дніпропетровським відділення Малої академії наук, яка має позитивні результати. Нещодавно завершився біологічний квест, організований спільно з біолого-екологічним факультетом Дніпровського національного університету імені Олесі Гончара, що відбувся на базі ботанічного саду.

Метою проведення є формування  навички навчально-пізнавальної, інформаційної та комунікативної  компетенцій, розвиток  творчого  потенціалу  учнів, уміння орієнтуватися в різноманітних ситуаціях, спілкуватися з учасниками квесту, працювати в команді, підвищувати мотивацію навчання.

Цього року до участі  у квесті  долучилися команди Дніпровського вищого  училища  будівництва, Дніпровського професійного залізничного ліцею, професійно-технічного училища №2, Дніпровського регіонального центру професійно-технічної освіти.

Упродовж заходу учні проходили наукові станції, особливістю яких було послідовне виконання завдань з біології, хімії, екологіі та медицини.

Робота в команді при проходженні квесту розкрила таланти учнів. За результатами журі команди Дніпровського вищого  училища  будівництва, Дніпровського професійного залізничного ліцею, професійно-технічного училища №2 та Дніпровського регіонального центру професійно-технічної освіти посіли ІІІ місце.

Отож, квест з біології , хімії, екології та медицини – незвичайна форма роботи, яка приковує увагу молоді. Учні-учасники ЗП(ПТ)О високо оцінили свою участь у  квесті, бо це надало їм змогу не тільки закріпити знання, а й  порозважатися. 

 

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області