Навчаємо педагогів-початківців закладів П(ПТ)О Дніпропетровщини

 

       Навчально-методичний центр ПТО у Дніпропетровській області протягом 10 років організовує навчання педагогів-початківців, які визначені за результатами вивчення матеріалів тарифікації педпрацівників. З жовтня 2019 року розпочато роботу педагогічної майстерні педагогів – початківців 2019-2020 навчального року. До майстерні запрошені викладачі та майстри виробничого навчання, які з вересня 2019 року розпочали педагогічну діяльність в закладах професійної освіти.  Таких визначено 66 осіб з 24 закладів П(ПТ)О. Структурою педагогічної майстерні передбачено роботу секцій за професіями та напрямками. За результатами вхідного анкетування педагогів-початківців визначені проблеми кожного персонально, сформовано тематику проведення загальних консультувань з питань організації освітнього процесу. На установчому занятті розглянуто питання:

-     нормативно-правові документи, які регламентують діяльність закладів П(ПТ)О;

-     посадові обов’язки майстрів виробничого навчання та викладачів;

-     використання сайту НМЦ ПТО як інформаційного ресурсу методичного та педагогічного супроводу освітнього процесу закладів професійної освіти.        

       Презентовано «Методичний збірник для педагогів – початківців 2019/2020 навчального року. Випуск 6», в якому представлені матеріали для практичного використання в діяльності педагогів.

       На підсумковому етапі педагоги отримають сертифікат педагогічної майстерні.

 

                                                       

                           Василиненко В.М.,

директор НМЦ ПТО

 у Дніпропетровській області