В навчально-методичному центрі ПТО у Дніпропетровській області відкрито Мережеву академію CISCO

          На виконання пріоритетного напрямку роботи обласної методичної служби по розвитку сучасної цифрової та інформаційної компетентності педагогів та здобувачів освіти закладів П(ПТ)О області у Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області відкрито Мережеву академію CISCO.

          Відкриттю передували ряд заходів:

- укладання угоди про співпрацю між навчально-методичним центром та НТУ «Дніпровська політехніка»,

- підготовка п’яти інструкторів з числа педагогів ЗП(ПТ)О області у Центрі CISCO НТУ «Дніпровська політехніка», які успішно закінчили курс навчання, отримали Сертифікати тренерів і тепер мають змогу на дистанційній платформі навчати колег та здобувачів освіти ЗППТО області.

          Після такої підготовчої роботи відбулось святкове відкриття мережевої академії CISCO НМЦ ПТО у Дніпропетровській області. Сертифікат партнера CISCO директору НМЦ ПТО Василиненко В.М. вручив керівник центру підготовки інструкторів та підтримки академії  CISCO, професор, к.т.н., доцент  НТУ «Дніпровська політехніка»  Леонід Іванович Цвіркун.

          Надалі поставлені завдання в роботі Академії, визначені шляхи їх реалізації по створенню курсів та формуванню груп. Вже в листопаді 2019 року будуть набрані перші групи з числа викладачів інформатики, інформаційних технологій, майстрів виробничого навчання ІТ-професій, а також пробно запустимо групу здобувачів освіти та бажаючих педагогів інших предметів. Відкрита  в НМЦ ПТО Мережева академія CISCO допоможе педагогам розвивати свою цифрову компетентність.

          Сьогодні цифрові технології – не просто тренд, це те, що  змінює і буде змінювати наше життя. А особливо це стосується здобувачів освіти, які навчаються ІТ-технологіям і за допомогою здобутих додатково сучасних знань та вмінь на таких курсах будуть більш конвертованими випускниками на ринку праці.

В.М. ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області