Підвищуємо професійний рівень педагогів ЗП(ПТ)О області

          Для підвищення якості професійного навчання та покращення мотивації учнів до отримання умінь і знань, відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області відбулося засідання секції викладачів  та майстрів виробничого навчання професій: оператор з обробки інформації та програмного забезпечення, секретар керівника оператор комп’ютерного набору у формі майстер-класів.

 Під час семінару педагоги були ознайомлені із особливостями нових навчальних програм , із підходами до розробки навчально-плануючої документації за ДСПТО на модульно - компетентністній основі, обговорили особливості  викладання предметів і виробничого навчання за  новими стандартами .

Викладач  Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів провів майстер-клас із впровадженням STEM-технологій , як драйверу розвитку ключових компетентностей і навичок майбутнього робітника.

Викладач інформаційних технологій  Покровського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів провела змістовний  майстер – клас «Створення комп’ютерної графіки в програмі Paint»,  під час якого педагоги ознайомилися із додатковими можливостями програми і долучилися до створення сучасної графіки.

З новопризначеними педагогами було проведено консультування по плануванню та проведенню уроку.

Впевнені, що якість навчання залежить від осучаснення підходів до підготовки та проведення уроку, підвищення мотивації до навчання та використання сучасних технологій навчання. Такі форми обміну досвідом є змістовними, актуальними, сучасними  , а головне – результативними.

                            В.М.Василиненко

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області