Соціальні партнери Криворіжжя вітають педагогів  з Днем працівників освіти

 

Напередодні Дня працівників освіти  в рамках програми соціального партнерства за ініціативи градоутворюючого підприємства міста ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»  відбулася святкова зустріч  керівництва та спеціалістів підприємства  з педпрацівниками  закладів професійної (професійно-технічної) освіти,  коледжів, технікумів, вищої освіти,  що здійснюють підготовку кваліфікованих  робітників і спеціалістів для підприємства.  Важливо,  що до організації та проведення були залучені  методисти навчально-методичного центру  професійно-технічної освіти  у Дніпропетровській області. На урочистостях були присутні представники виконавчої влади міста,  обласної ради, громадськість, ЗМІ.

 В.о. директора з персоналу підприємства привітала присутніх  і звернулася  до них зі словами вдячності за співпрацю,  вручила нагороди  підприємства кращим педагогам закладів освіти та методистам НМЦ ПТО у Дніпропетровській області.

Депутат  обласної ради,  доктор технічних наук, професор Щокін В.П.,  вручив педагогам грамоти голови обласної ради.

Присутніх тепло вітали художні колективи та виконавці Палацу культури.

Цього дня викладачі, майстри виробничого навчання  отримали  чимало теплих вітальних слів. Було відзначено, що зустріч у такому  колі пройшла вперше  і буде мати продовження як нова  сходинка співпраці  у підготовці кваліфікованих фахівців для підприємства.