Всеукраїнський урок доброти  у ЗП (ПТ) освіти Дніпропетровщини

Всесвітній  день тварин, що проводиться за ініціативою Благодійного фонду Нappy   Paw  ( «Щаслива лапа»),  який  переймається  захистом  безпритульних тварин за підтримки Міністерства освіти і  науки України ініціювало  в  закладах освіти. проведення  « ІІ Всеукраїнського уроку  доброти» з метою формування гуманного та відповідального ставлення до тварин.

Цього  дня в  закладах професійної (професійно-технічної) освіти  області , пройшла  низка заходів серед яких флешмоби на захист безпритульних тварин, виставка  малюнків , в бібліотеках проведені цікаві читання  на теми: « Вони  наші друзі»: «Тваринний світ  поруч  з нами»: «Вірність  серед  наших  менших друзів»;  «Будь людиною на  землі» інші.

Цікаві уроки  біології  проведені  в Царичанському аграрному професійному ліцеї,Софіївському професійному ліцеї, Перещепинському професійному ліцеї  де  обговорені важливі  питання  відповідального ставлення  та  поводження з тваринами, птахами  в природі , свійському житті, побуті.  Учні висловлювали свої  думки та наголошували на те, що Всесвітній  день тварин  - це нагадування про те, що людина  живе поруч із живими істотами Саме на їх плечі покладена відповідальність  за захист і процвітання майбутніх поколінь представників фауни .

Презентацію про «Тварин  в неволі », що була створена і представлена  здобувачкою освіти Межівського  професійного технічного училища  не  залишила  байдужим нікого з присутніх. Адже  дівчина особисто  доглядала  диких тварин у приватному «Парку  Покровського періоду», бачила тісні клітки,  страждання  тварин та випадки їх загибелі.

Такі  заходи сприяють  формуванню у молоді  турботливе ставлення  до живої природи, зміні поглядів  на тварин,  відповідальність  людини до тих  кого приручили.

 

 

  В.М. Василиненко,

директор НМЦ ПТО  у

 Дніпропетровській області